Počasí na Seychelách • Seychelské podnebí • Průměrné teploty vzduchu a vody na Seychelách

Bez nadsázky lze říci, že Seychely jsou ostrovy věčného léta. Průměrná teplota vzduchu je 29°C a od této hodnoty se během roku odchýlí maximálně o několik stupňů. Teplé a tropické klima zde můžete očekávat po celý rok, což ze Seychelských ostrovů dělá ideální místo pro exotickou dovolenou. Seychelským ostrovům se vyhýbají cyklony a déletrvající deště zde nehrozí. Přesto v období od prosince do března může být počasí na Seychelských ostrovech negativně ovlivněno cyklony pohybujícími se v Indickém oceánu.


Pro období od října do března je typické severozápadní proudění větru o rychlosti 15 – 20 km/h. Mezi květnem a zářím panuje na ostrovech jihovýchodní vítr o průměrné rychlosti 20 – 35 km/h. Klidnějšími měsíci jsou duben a říjen s relativním bezvětřím, příjemným počasím a dobrými podmínkami pro potápění a šnorchlování. Srážky jsou častější během zimního období, jedná se však o přeháňky, které většinou rychle přejdou a následuje opět slunečné počasí.

Kdo Vám s výběrem dovolené na Seychely pomůže?
Sylvie Trnková
Travel Consultant
+420 224 323 074
dovolena [at] dovolena-seychely.cz
Martina Húsková
Travel Consultant
+420 224 323 074
dovolena [at] dovolena-seychely.cz
Michael Jirovský
Travel Consultant
+420 224 323 074
dovolena [at] dovolena-seychely.cz
Dovolená v exotickém ráji na Seychelách dle Vašich představ a přání

Napište nám několik vět o tom, jaká je Vaše představa o Vaší vysněné exotické dovolené a sdělte nám čas, kdy se s Vámi můžeme spojit.

V uvedeném čase Vás bude kontaktovat některý z našich zkušených „Travel Consultantů“, bude Vám plně k dispozici a projedná s Vámi konkrétní možnosti dovolené.

Pro bezproblémovou rezervaci letenek uveďte prosím do pole „Specifikace požadavků“ níže celá jména a příjmení všech cestujících osob.


Děkujeme za Vaši poptávku. Po prověření volné kapacity u Vámi objednaných služeb Vás budeme kontaktovat.