Sun Resort 3*  

Malý, příjemný a přátelský resort sestává z apartmánů postavených okolo bazénu. Tropickými stromy obklopené zařízení se nachází jen několik kroků od známé pláže Beau Vallon. Kromě hotelové restaurace je v okolí dostatek příležitostí ochutnat tradiční seychelskou, jakož i indickou, čínskou či italskou kuchyni.

Obsazenost:
2x dospělý, 2x dospělý + přistýlka dítě
Typ ubytování:
resort / hotel


Poloha

Hotel se nachází v severní části ostrova Mahé, nedaleko pláže Beau Vallon. Od hlavního města Victoria ho dělí 15 minut jízdy a od mezinárodního letiště potom pouhých 25 minut.

Vybavení

Hlavní hotelová restaurace servíruje k večeři kreolská a mezinárodní jídla, Sun Coco Coffee Shop potom kromě alkoholických a nealkoholických nápojů v době oběda i večeře podává různé pizzy či hamburgery, které si hosté mohou také odnést s sebou na případný výlet. Dále je k dispozici venkovní bazén, půjčovna automobilů, parkoviště, prádelna, fax, směnárna a pokojová služba. V blízkém okolí se nachází řada restaurací, obchodů a centrum potápění a vodních sportů.

Ubytování

K dispozici je 12 standardních pokojů a 8 prostorných apartmánů. Všechny pokoje jsou obráceny směrem k bazénu a k jejich vybavení patří klimatizace, koupelna se sprchou, WC a vysoušečem vlasů, kabelová televize, telefon, kuchyňský kout, trezor a soukromá veranda.

Stravování

Snídaně, možnost polopenze.

Pláž

Písčitá pláž Beau Vallon je vzdálena tři minuty pohodlné chůze.

Zábava

Na nedaleké pláži se mohou hosté věnovat vodním sportům, potápění či rybaření, dále mohou odpočívat u bazénu nebo se vydávat na různé výlety po okolí.

Pro děti

Rodiny s dětmi ocení službu hlídání dětí.

Naše mínění

Tento přátelský hotel ležící nedaleko pláže představuje výbornou, cenově dostupnou základnu pro prozkoumávání krás seychelských ostrovů. Je vhodný pro méně náročné zákazníky včetně rodin s dětmi.


V tuto chvíli nenabízíme žádný konkrétní termín tohoto zájezdu.
V případě zájmu zájezd poptejte, připravíme pro Vás nabídku dle Vašich představ.


PŘEJÍT K POPTÁVCE
dovolené na Seychelách
Kdo Vám s výběrem dovolené na Seychely pomůže?
Sylvie Trnková
Travel Consultant
+420 224 323 074
dovolena [at] dovolena-seychely.cz
Martina Húsková
Travel Consultant
+420 224 323 074
dovolena [at] dovolena-seychely.cz
Michael Jirovský
Travel Consultant
+420 224 323 074
dovolena [at] dovolena-seychely.cz
Dovolená v exotickém ráji na Seychelách dle Vašich představ a přání

Napište nám několik vět o tom, jaká je Vaše představa o Vaší vysněné exotické dovolené a sdělte nám čas, kdy se s Vámi můžeme spojit.

V uvedeném čase Vás bude kontaktovat některý z našich zkušených „Travel Consultantů“, bude Vám plně k dispozici a projedná s Vámi konkrétní možnosti dovolené.

Pro bezproblémovou rezervaci letenek uveďte prosím do pole „Specifikace požadavků“ níže celá jména a příjmení všech cestujících osob.


Děkujeme za Vaši poptávku. Po prověření volné kapacity u Vámi objednaných služeb Vás budeme kontaktovat.