Constance Lemuria Resort 6*  

Tento exklusivní resort rozkládající se uprostřed bujné tropické vegetace byl otevřen v roce 1999. Na stavbu a dekorace byly použity přírodní materiály tak, aby celý komplex maximálně splynul s přírodou a uchoval si tak přirozenou krásu a klid prostředí. Součástí hotelu je i výborné golfové hřiště o 18 jamkách.

Obsazenost:
2x dospělý, 2x dospělý + přistýlka dítě
Typ ubytování:
resort / hotel


Poloha

Hotel se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Praslin. Od místního letiště hotel dělí pouhých pět minut cesty.

Vybavení

V hotelu jsou připraveny tři restaurace, které na úžasných místech podávají široký výběr pokrmů mezinárodní kuchyně, několik barů, bazén, dva tenisové kurty, fitness centrum, lázně, sauna, parní lázeň, vířivka, dva obchody, prádelna, půjčovna automobilů, VIP salónek s přístupem k internetu, televizí, knihovnou a DVD půjčovnou a jednací místnost s kapacitou pro 20 osob.

Ubytování

V hotelu je připraveno na 96 luxusních suit a 9 dalších vil, které jsou roztroušeny uvnitř tropické zahrady a od břehu Indického oceánu vzdáleny pouhých 15 metrů. Na ploše nejméně 52 m2 hosté najdou klid, soukromí, harmonii s okolní přírodou. Jejich vybavení zahrnuje klimatizaci, stropní větrák, satelitní televizi, DVD a CD přehrávač, telefon, zařízení na přípravu kávy a čaje, minibar, bezpečnostní schránku, vysokorychlostní přístup k internetu, koupelnu s vanou, sprchou, toaletou a vysoušečem vlasů a terasu nebo balkon.

Stravování

Snídaně, možnost polopenze.

Pláž

Hotel obklopují hned tři krásné písčité pláže.

Zábava

Kromě užívání si přepychu, krásných pláží či vynikajících služeb hotelu se hosté mohou věnovat windsurfingu, rybaření, potápění, jízdě na šlapadlech či kajaku nebo si zahrát na místním 18jamkovém hřišti golf, odpočinout si v lázních nebo si vyjet na výlet autem.

Pro děti

Pro nejmenší hosty je připraven dětský klub či služba hlídání dětí.

Naše mínění

Jde o výjimečný hotel s vynikajícími službami na nádherném místě, který se kromě jiného může pochlubit i golfovým hřištěm a který by měl uspokojit i skutečně náročné zákazníky.


Cena zájezdu zahrnuje
  • ubytování se snídaní na uvedený počet nocí (junior suite)
  • letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě)
  • letištní a palivové taxy
  • privátní transfer do/z hotelu
  • transfer rychlou lodí Mahe-Praslin a zpět
Nepovinné příplatky
  • vnitrostátní přelet Mahe-Praslin a zpět (dospělý 3 080 Kč, dítě 2 800 Kč)
  • polopenze (dospělý 1 960 Kč/den, dítě 1 000 Kč)
Kdo Vám s výběrem dovolené na Seychely pomůže?
Sylvie Trnková
Travel Consultant
+420 224 323 074
dovolena [at] dovolena-seychely.cz
Martina Húsková
Travel Consultant
+420 224 323 074
dovolena [at] dovolena-seychely.cz
Michael Jirovský
Travel Consultant
+420 224 323 074
dovolena [at] dovolena-seychely.cz
Dovolená v exotickém ráji na Seychelách dle Vašich představ a přání

Napište nám několik vět o tom, jaká je Vaše představa o Vaší vysněné exotické dovolené a sdělte nám čas, kdy se s Vámi můžeme spojit.

V uvedeném čase Vás bude kontaktovat některý z našich zkušených „Travel Consultantů“, bude Vám plně k dispozici a projedná s Vámi konkrétní možnosti dovolené.

Pro bezproblémovou rezervaci letenek uveďte prosím do pole „Specifikace požadavků“ níže celá jména a příjmení všech cestujících osob.


Děkujeme za Vaši poptávku. Po prověření volné kapacity u Vámi objednaných služeb Vás budeme kontaktovat.