Le Duc de Praslin 4*  

Pokud hledáte příjemné místo pro rodiny s dětmi, pak je hotel Le Duc de Praslin pro Vás tou nejlepší volbou. Po rekonstrukci v roce 2008 se zařadil mezi nejlepší čtyřhvězdičkové hotely na Seychelách a zaujme svými nápaditými interiéry a zejména překrásnou zahradou, která získala ocenění Le Duc Prize a v níž je možné vidět kromě více než 100 druhů orchidejí také obří želvy.

Obsazenost:
2x dospělý, 2x dospělý + přistýlka dítě, 2x dospělý + přístýlka dospělý
Typ ubytování:
resort / hotel


Poloha

Výhodná je poloha hotelu na nejoblíbenější straně ostrova na pláži Cote d’Or. Transfer z letiště trvá přibližně 25 minut.

Vybavení

Při vstupu do areálu přivítá příchozí hosty prostorná recepce, k zastavení a odpočinku láká stylový bazén se sluneční terasou. K hotelu patří dvě restaurace, z nichž jedna nese jméno Café des Arts a je známá jako nejlepší restaurace na ostrově Praslin. Za pozornost stojí zde připravované plody moře. Hlavní hotelová restaurace Le Dauphin servírující typickou kreolskou kuchyni Vás překvapí svými exotickými specialitami a přátelskou obsluhou. Příjemné posezení skýtá dvojice barů, z nichž jeden je situován u bazénu a druhý na pláži u hotelu.

Ubytování

Hosté se mohou těšit na prostorné pokoje vybavené minibarem, klimatizací, trezorem, zařízením na přípravu kávy a čaje, telefonem, LCD SAT TV, fénem a wi-fi připojením, k pokoji patří také koupelna s WC. Za příplatek je možné zajistit ubytování v rodinné suitě.

Stravování

Snídaně. Možnost polopenze za příplatek.

Pláž

Cote d’Or je pláží s nezapomenutelnou atmosférou a průzračně modrou vodou. Nachází se přibližně 2 minuty chůze od hotelu.

Zábava

Hotel zajišťuje rezervace lodních výletů do okolí a rybaření s místními průvodci. V blízkosti hotelu se nachází potapěčské centrum a množství restaurací, obchůdků a casin, jejichž návštěva zpříjemní hostům jejich dovolenou v této skvělé destinaci. Na pláži je možné provozovat vodní sporty.

Pro děti

Děti i dospělí jistě ocení hotelový bazén, u něhož lze odpočívat ve stínu palem či si užívat vodních radovánek.


Cena zájezdu zahrnuje
  • ubytování se snídaní na uvedený počet nocí (standard room)
  • letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě)
  • letištní a palivové taxy
  • asistenci místního zástupce
  • transfer rychlou lodí Mahe-Praslin a zpět
  • transfer z/do hotelu
Nepovinné příplatky
  • VIP asistence, odletový salonek (dospělý 1 870 Kč, dítě 1 400 Kč)
  • vnitrostátní přelet Mahe-Praslin a zpět (dospělý 3 080 Kč, dítě 2 800 Kč)
  • polopenze (dospělý 1 460 Kč/den, dítě 40 Kč)
Kdo Vám s výběrem dovolené na Seychely pomůže?
Sylvie Trnková
Travel Consultant
+420 224 323 074
dovolena [at] dovolena-seychely.cz
Martina Húsková
Travel Consultant
+420 224 323 074
dovolena [at] dovolena-seychely.cz
Michael Jirovský
Travel Consultant
+420 224 323 074
dovolena [at] dovolena-seychely.cz
Dovolená v exotickém ráji na Seychelách dle Vašich představ a přání

Napište nám několik vět o tom, jaká je Vaše představa o Vaší vysněné exotické dovolené a sdělte nám čas, kdy se s Vámi můžeme spojit.

V uvedeném čase Vás bude kontaktovat některý z našich zkušených „Travel Consultantů“, bude Vám plně k dispozici a projedná s Vámi konkrétní možnosti dovolené.

Pro bezproblémovou rezervaci letenek uveďte prosím do pole „Specifikace požadavků“ níže celá jména a příjmení všech cestujících osob.


Děkujeme za Vaši poptávku. Po prověření volné kapacity u Vámi objednaných služeb Vás budeme kontaktovat.